Interesuje Cię Audi w wynajmie długoterminowym? Dowiedz się wszystkiego co jest istotne!

Dziś, pozyskać nowy samochód można na wiele sposobów. Przedsiębiorcy stawiają możliwość użytkowania auta, ponad fakt jego posiadania, dlatego zakup za gotówkę niekoniecznie jest najpopularniejszą opcją. Z uwagi na to, coraz częściej sięga się po wynajem długoterminowy, który może przynieść klientowi kilka wydatnych korzyści.

Wynajem długoterminowy – główne zasady tego rozwiązania

Niezależnie od tego, czy nasza sympatia motoryzacyjna składnia się w kierunku Mercedesów, BMW, czy też Audi wynajem długoterminowy może spełnić nasze marzenia, pozwalając nam na pozyskanie niemal każdego dostępnego modelu samochodu. Zadaniem klienta jest tutaj opłacanie comiesięcznych rat, których wysokość ustalana jest podczas zawierania umowy. Kiedy ta dobiega końca, pojazd powinien zostać oddany do wypożyczalni, a wówczas umową może zostać podpisana ponownie na kolejny okres.

Cenną uwagą jest to, że długoterminowy wynajem samochodów sprawdzi się nie tylko w przypadku wielkich korporacji. Fakty są takie, że z powodzeniem mogą skorzystać z tego rozwiązania również małe i jednoosobowe firmy, gdzie potrzeby spełni już tylko jeden pojazd. Co więcej, niektóre firmy oferują również długoterminowy najem dla prywatnych osób.

Co przyniesie nam najem długoterminowy – główne zalety

Właściciele firm są zgodni co do tego, że najem długoterminowy jest rozwiązaniem bardzo korzystnym. Widać to szczególnie pod względem obsługi i zarządzania flotą samochodów, co może ulec znacznemu usprawnieniu.

Flota samochodów po okiem firmy zewnętrznej

Firma ma możliwość użytkowania pojazdów, zatem pełne i kompleksowe zarządzanie flotą samochodową bierze na siebie zewnętrzny podmiot. Nie widnieje wymóg, aby konkretny pracownik naszej firmy musiał się tym zająć, a dodatkowo wszystkie samochody znajdą się pod opieką.

Comiesięczne opłaty na stałym poziomie – wszystko jest zaplanowane!

Płacąc comiesięczny czynsz, pokrywamy także koszty dotyczące ubezpieczenia oraz serwisowania aut. Właściciel firmy nie musi się zatem martwić o to, że w którymś miesiącu zaskoczą go wydatki, gdyż te związane z najmem pozostaną na stałym poziomie.

Pojazd z segmentu, właściwego dla branży, w której się poruszamy

Wynajem długoterminowy pojazdów sprawia, że właściciel firmy może wybrać dokładni takie samochody, które sprawdzą się przy specyfice danej działalności. Nie ma też konieczności, aby flotę rozbudowywać stopniowo. Płatności mogą być rozłożone na wygodne raty, stąd istnieje szansa na jednoczesne pozyskanie większej liczby aut, których cena nie jest jednakowa.

Odsprzedaż samochodów? Nie nasz problem!

Kiedy umowa wynajmu długoterminowego się kończy, istnieje możliwość wymiany samochodu na nowszy model. W związku z tym, że to firma finansująca jest jego właścicielem, my nie musimy trudzić się w sprzedaży pojazdu na rynku samochodów używanych. To opcja finansowania, którą poleca się zwłaszcza wtedy, gdy okres umowy oraz czas eksploatacji samochodu się pokrywają. Ponadto, jest to rozwiązanie niewpływające na naszą zdolność kredytową, a wszelkie warunki umowy i procedury są jasne i klarowne.