Data rozpoczęcia 25 Marzec 2019

PGE NARODOWY

Do godziny ZERO pozostało:

Kluby Partnerskie

Octopus Łódź to nowoczesny klub, który powstał z pasji do sportów walki. Chcieliśmy stworzyć miejsce o niepowtarzalnej atmosferze w ciekawym wnętrzu, dlatego znajdujemy się w charakterystycznym dla Łodzi pofabrycznym budynku.

Doświadczeni instruktorzy, 180 m2 maty, przestronne szatnie i strefa odpoczynku. Dołącz do Octopus Łódź

 

 

 

 

Klub Legion Team Tarnów istnieje od 2011r. Jego założycielem oraz głównym trenerem jest Radosław Piechnik. Profesjonalny zawodnik MMA z rekordem (6-1-0), posiadacz brązowego pasa w Brazylijskim Jiu-Jitsu ,zawodnik londyńskiego klubu MMA ”Team Titan”, walczący na największych galach MMA w Europie, startujący w licznych zawodach: Boksu, Muay Thai, Brazylijskiego jiu-jitsu, Submission Grappling.

 

 

 

 

Warszawskie Centrum Atletyki w ramach szerokiego wachlarza dyscyplin sportowych oferuje również możliwość udziału w sekcjach sportów atletycznych (m.in. podnoszenie ciężarów, street workout, trening funkcjonalny) oraz zajęciach sztuk walki (m.in. MMA, boks, zapasy, grappling, muay thai i tajski boks dla kobiet) w grupach dla początkujących oraz zaawansowanych.

 

 

 

 

Założycielami klubu są Paweł Derlacz, Szymon Bońkowski oraz Tomasz Sobczyński.  Młodzi ludzie z wielką pasją do sportów oraz dużą kreatywnością. Obecnie Arrachion Olsztyn to nie tylko jeden z najsilniejszych ośrodków Mixed Martial Arts w Polsce
i pierwszy w Olsztynie, gdzie można trenować MMA, Brazylijskie Jiu-jitsu, Judo, ale to również prężnie działająca „machina” organizująca gale zawodowe, zawody amatorskie
i seminaria.

 

 

 

 

Klub MMA.GRAPPLING i BJJ, muay thai - K1 z Mińska Mazowieckiego. Dodatkowo prowadzi zajęcia fitness oraz jogi.

 

 

 

 

 

 

Linke Gold Team ze Szczecina – jest szkołą brazylijskiego jiujitsu założoną przez prekursora tej sztuki walki w Polsce, Mariusza Linke. Popularny Manolo, jest posiadaczem pierwszego czarnego pasa w naszym kraju, który otrzymał z rąk Jorge’a Patino w roku 2006. Jest też byłym członkiem kadry narodowej judo, a swoje szlify w tej dyscyplinie pobierał w szczecińskiej Arkoni pod okiem trenera Lecha Morusa.

 

 

 

 

 

Lubiński klub mieszanych sztuk walki zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od płci, wieku czy sprawności fizycznej na zajęcia: MMA, BJJ, Submission Fighting, Zapasy oraz SFT rodzinne.

Kadra prowadząca przekazuje zdobyte na krajowych i międzynarodowych arenach doświadczenie i wiedzę. Nasi zawodnicy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na zawodach amatorskich oraz na galach zawodowych.

 

 

 

Założycielem klubu jest Krzysztof Łukaszewicz utytułowany zawodnik BJJ i grapplingu, mający na swoim koncie brązowy medal Mistrzostw Świata (FILA Grappling) oraz medale z Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy w grapplingu i brazylijskim jiu-jitsu.

Dragon’s Den to klub sztuk i sportów walki dla każdego. Trenują u nas dorośli, młodzież i dzieci (od 3 roku życia).
Stworzyliśmy miejsce, w którym dobrze czują się zarówno amatorzy jak i zawodnicy startujący w zawodach i wiążący
ze sztukami walki swoją sportową karierę.

 

 

 

Wrocławska Gwardia ma 71 lat. Młodsza o rok od Polski Ludowej, rówieśniczka najstarszych klubów sportowych na Ziemiach Zachodnich. Kilka pokoleń sportowych przewinęło się w tym czasie przez sekcje naszego klubu. Ich talent, praca, mądrość, doświadczenie trenerów, oddanie działaczy i przychylność kibiców złożyły się na dorobek sportowy Gwardii.

 

 

 

 

DAAS BERSERKER'S TEAM z Bielska Białej założony w roku 2008 specjalizuje się w MMA. Zawodnicy naszego klubu zapraszani są na duże gale w Polsce jak również na świecie. Walczyli w Szwecji, w Finlandii,w Niemczech oraz w Rosji. Klub zdobywa ogromne sukcesy na arenie walk zawodowych jak i amatorskich.

DAAS BERSERKER'S TEAM jest członkiem Stowarzyszenie Sportów Walki.

 

 

 

Copocabana Kielce klub założony w 2006 specjalizujący się w BJJ, MMA i Grappling(u).

 

 

 

 

 

 


Klub BRAWLER Fight Club swoją działalność rozpoczął 28 lutego 2011 roku. Początkowo treningi były prowadzone tylko w zakresie MMA (mieszanych sztuk walki) w trzech grupach. Założycielem i głównym trenerem jest Marcin Kij, wraz z żoną Beatą Kij prowadzą obecnie zajęcia w kilku różnych grupach.

 

 

 

 

 

Klub powstał w styczniu 2012 r. i jest owocem spotkania dwóch pasjonatów sportów walki: Przemysława Zbiciaka i Marcina Karbowskiego. Od tamtej pory nieprzerwanie prowadzimy treningi dla kilku grup zróżnicowanych ze względu na poziom zaawansowania. Regularnie bierzemy udział w zawodach o randze regionalnej, krajowej oraz międzynarodowej. Startujemy w różnych formułach walki, tj.: MMA, Brazylijskie Jiu-Jitsu, Muay Thai oraz K-1.

 

 

 

 

 

Legia Fight Club rozpoczął działalność jesienią 2014 roku na Torwarze. W nowoczesnych warunkach są tu kształtowane charaktery młodzieży oraz zawodników, marzących o największych zaszczytach i imprezach. Wychować mistrzów olimpijskich, uratować istniejące od lat sekcje przed upadkiem i zbudować nowe – oto misja przyświecająca założycielom.

 

 

 

 

 

Historia szkoły Walki Drwala sięga 2006 roku. W tym czasie klub nieustannie się rozwijał i krok po kroku stawał się miejscem, które wiele lat temu wymarzył sobie Tomasz Drwal. 20 listopada to marzenie spełniło się w pełni. Dzięki współpracy z Fitness Platinium powstało miejsce unikalne nie tylko na skalę Krakowa, ale całej Polski. Miejsce, w którym kompleksowo można zadbać o własną sprawność fizyczną i zdrowie. A także miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 


SilesianCage Club to prężnie działający klub sportów walki w Katowicach. Powstał w marcu 2006 roku. Jego założycielem i głównym trenerem jest Tomasz Bronder, posiadający duże doświadczenie w sportach walki. Zawodnicy SCC walcząz sukcesami amatorsko i zawodowo w całej Polsce i Europie. Nasi wychowankowie są zdobywcami pasów wielu organizacji. Trenują u nas min. Artur „Kornik” Sowiński(Mistrz KSW)Piotr”Olszyn” Olszynka(Mistrz PLMMA) czy Alan Langer, Piotr Wołowik, Sergiusz Uzarek.

 

 

 


Warszawski Lepszy Klub? (NAJ)lepsza kadra! Elita Polskiego BJJ oraz trenerzy Crossfit level 1. Świeże, nowoczesne wnętrze, profesjonalny sprzęt. Lepszy klub to atmosfera, to miejsce spotkań ludzi aktywnych, którzy walczą(!) by stać się szybszymi, sprawniejszymi, silniejszymi, zdrowszymi, lepszymi ludźmi.

 

 

 

 

 

Fight Club Fanga, Warszawski klub założony w roku 2012 przez Radosława Brzuszczyńskiego.Klub oferuje poprawę ogólnej wydolności organizmu,ćwiczenia koordynacji ruchowej niezbędnej do kształtowania technik bokserskich,trening holistyczny rozwijający wszystkie grupy mięśniowe, poprawa sylwetki,wspaniałe samopoczucie po mocnym treningu o zmiennej intensywności.... dla zaawansowanych techniki specjalne: tarcze, przybory, interwały, trening wydolności bokserskiej, trening przygotowawczy w postaci makro i mikrocyklu dostosowany do indywidualnych potrzeb zawodnika, diety i suplementacja.

 

 

 

Klub Sportowy Grappling Kraków prowadzi zajęcia sportowe w sportach walki, sztukach walki. Dyscypliny sportowe, które można trenować w klubie to: Brazylijskie Jiu-Jitsu (BJJ), Mixed Martial Arts – Mieszane Sztuki Walki (MMA), Boks, Kick Boxing, K1, Judo, Zapasy, Cross Fit.

Treningi odbywają się w Krakowie w Podgórzu oraz Centrum.

 

 

 

 

MMA TEAM Ostróda to profesjonalny klub MMA, który powstał w 2011 roku. Nadrzędnym celem treningowym od samego początku była jakość. W efekcie udowodniliśmy sami sobie, że uczciwie trenując nawet w tak niewielkim mieście, można osiągać sukcesy w amatorskim jak i zawodowym MMA. Ostródzki klub to głównie młodzi zawodnicy, którzy ciągle rozwijają swoje umiejętności w celu doskonalenia samych siebie.

Bilety dostępne aż do wyczerpania nakładu. Pozostało 1000 biletów!

Zarejestruj Się