Wynajem długoterminowy – opinie

Wielu przedsiębiorców nie chce narażać się szczególnie na początku prowadzenia swojej działalności na duże koszty związane z nabyciem samochodów dla swojej firmy. Dlatego, warto powierzyć swoje zaufanie przedsiębiorstwu, która posiada długoletnie doświadczenie i współpracuje z wieloma klientami. Przedsiębiorstwo Arval istnieje na rodzimym rynku od 1989 roku i obecnie obsługuje ponad 1000 przedsiębiorstw w Polsce. Wiele firm nie może istnieć bez odpowiednich pojazdów służbowych. Odpowiednio wybrana flota pojazdów może wpłynąć na prestiż i postrzeganie firmy przez jej potencjalnych klientów. Niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej firmy świadczącej usługi takie jak wynajem długoterminowy. Opinie, które można znaleźć na forach internetowych nie zawsze pokrywają się z prawdą. Oprócz najmu długookresowego recenzje można znaleźć w internecie), czy krótkotrwałego firma Arval oferuje również leasing ( Lexus leasing, Jeep leasing). Arval posiada w swojej flocie modele aut wiodących, światowych marek takich jak Mercedes Glc Coupe.

Arval – najem długookresowy, opinia

Firmie Arval zaufało wielu istotnych przedsiębiorców. Współpracuje ona z siecią kilkuset kontrahentów. Arval ciągle podnosi jakość swoich usług, aby sprostać wszystkim wymogom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Wszystkie oferty są rozpatrywane indywidualnie i dostosowane do potrzeb i możliwości każdego kontrahenta. W dzisiejszych czasach obserwuje się coraz większy wzrost zapotrzebowania na usługę długotrwałego najmowania samochodów. Decydują się na to przede wszystkim kontrahenci, którzy nie chcą się przejmować problemami związanymi z eksploatacją samochodów i ich użytkowaniem. Zaletą wynajmu długookresowego jest bez wątpienia usługa serwisowa, zagwarantowana przez Arval. Jak również w razie pojawienia się szkód ,czy awarii samochodu, zagwarantowanie auta zastępczego najszybciej jak to jest możliwe. Co jest niezwykle ważne to fakt, że cena za użytkowanie jest niezmienna przez cały okres

obowiązywania umowy. Przedsiębiorstwo Arval dokłada wszelkich wysiłków, aby biznesmeni zawierający umowę mieli ukazane wszystkie zasady w sposób jawny i przejrzysty. Bez ukrytych kwot i zobowiązań. Poza tym członkowie firmy dokładają wszelkich wysiłków, aby budować ze swoimi kontrahentami trwałe relacje oparte na zaufaniu i szczerości. Każdy przedsiębiorca może również liczyć na fachowe doradztwo ze strony załogi Arval i ciągły kontakt. Po wygaśnięciu umowy nie ma obowiązku kontynuowania umowy. Jednak wielu przedsiębiorców Arval przedłuża swoje umowy i kontynuuje współprace na kolejne lata. Ponieważ przedsiębiorstwo Arval przez 30 lat istnienia na polskim rynku dała się poznać, jako profesjonalna i zaangażowana w wykonywanie swoich zadań. Na okres do 5 lat można zdecydować się na najem długofalowy. Uznanie dla firmy Arval przez lata jest tworzone dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu wszystkich pracowników. Całkowity kosztorys usługi najmu uzależniony jest między innymi od długości współpracy jak i ilości i modeli najmowanych pojazdów. Jednak firma Arval dołoży wszelkich wysiłków, aby każdy bez względu na posiadane zasoby mógł skorzystać z jej pomocy i tworzyć swoją działalność. Dzięki aplikacji My Arval Mobile i platformie My Arval każdy klient, może nieustannie monitorować stan posiadanych pojazdów. Dzięki współpracy z przedsiębiorstwem Arval każdy kontrahent zaoszczędzi nie tylko swój czas ale i środki finansowe.