Wynajem długoterminowy – wybierz najlepsze usługi usługi!

Szukasz taniej wypożyczalni samochodów i chcesz postawić na wynajem długoterminowy, który pozwoli Ci wzmocnić firmową flotę oraz realizować zlecenia jeszcze skuteczniej, niż do tej pory? Zgłoś się do nas – oferujemy nowe auta o różnych parametrach w wyjątkowo atrakcyjnych cenach na okres powyżej 24 miesięcy. Zapewniamy przy tym korzystne warunki współpracy, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli firm na terenie całego kraju. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Wynajem długoterminowy dla firm

Mamy do zaproponowania nowoczesną flotę samochodów, o zróżnicowanych parametrach i od najlepszych producentów. Przeznaczone na wynajem długoterminowy, pozwolą Ci rozwijać biznes i budować pozytywny wizerunek swojej firmy. Są to auta nowe, nie starsze, niż dwuletnie, znajdujące się na gwarancji producenta. Nasze pojazdy to najbardziej lubiane i cenione modele znanych marek, wyróżniające się bogatym wyposażeniem, niską awaryjnością i profesjonalnym, nowoczesnym wyglądem. Mogą stanowić doskonałe uzupełnienie floty każdego przedsiębiorstwa.

Oczywiście zapewniamy bardzo duży wybór dostępnych marek i modeli samochodów na wynajem długoterminowy, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać samochód, który będzie im najbardziej odpowiadał i najlepiej sprawdzi się przy powierzonych mu zadaniach.

Proponowane w naszej wypożyczalni samochody posiadają dodatkowe wyposażenie, zapewniające komfort i bezpieczeństwo w każdej podróży. Do takich udogodnień należą m.in.:

– klimatyzacja,

– regulowany fotel,

– ABS,

– wspomaganie kierownicy.

Wynajem długoterminowy i nie tylko

Nasza wypożyczalnia to możliwość wynajęcia pojazdu zarówno na krótki, jak i dłuższy termin. Nasi klienci mogą w razie potrzeby skorzystać z naszych samochodów na kilkugodzinnym wyjeździe, a także wynająć auto na cały miesiąc, by uzupełnić flotę swojej firmy.

Proponujemy jednak przede wszystkim wynajem długoterminowy, który jest naszą specjalnością i z którego korzystają właściciele firm w całej Polsce. To rozwiązanie, które pozwoli Ci wzmocnić firmową flotę aut i tym samym cieszyć się najwyższą jakość realizowanych zleceń. Cena takiego wynajmu jest niezwykle niska, dlatego też nasz najem długoterminowy może stanowić doskonałą alternatywę dla usług leasingu.

Podstawimy wybrany samochód tam, gdzie chcesz!

Nasze usługi świadczymy w różnych miastach Polski – podstawimy wynajęty samochód dokładnie tam gdzie chcesz, co zapewni Ci maksymalny komfort współpracy z naszą wypożyczalnią. Wystarczy się do nas zgłosić i wybrać auto, które odpowiada wszystkim potrzebom, a my podstawimy je pod umówiony adres w umówionym czasie. Tak samo jest z odbiorem – nasi klienci nie muszą jeździć do naszej siedziby, my zabierzemy pojazd z wybranego miejsca.

Nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają samochód zatankowany, w pełni sprawny technicznie, a także czysty w środku i na zewnątrz. Przykładamy wagę do detali – u nas otrzymasz auto w pełni gotowe do drogi.

Dlaczego jeszcze warto na nas postawić?

  • Zapewniamy wynajem długoterminowy pozbawiony większych formalności, który możemy zrealizować w krótkim czasie – wystarczy, że wypełnisz stosowny formularz albo skontaktujesz się z nami.
  • Jesteśmy elastyczni, posiadamy bardzo duży wybór samochodów i dzięki temu mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientów.
  • Każde nasze auto jest dostępne w doskonałym stanie technicznym, zapewniając Ci najlepsze warunki podróży – nawet na największych dystansach.
  • Oferujemy auta sportowe na wynajem długoterminowy, co zdecydowanie wyróżnia nas wśród innych wypożyczalni.

Atrakcyjne ceny wypożyczalni aut

Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny wynajmu długoterminowego samochodów – zapewniamy przy tym bardzo wysoką jakość naszych usług. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami – chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie naszej oferty wynajmu pojazdów.