Wynajem samochodów luksusowych i każdego innego segmentu – możliwości najmu długoterminowego

Z uwagi na ciągle drożejące nowe samochody, zakup auta w salonie za gotówkę przestaje być już wiodącą opcją dla klientów, którzy o wiele chętniej korzystają z alternatywnych rozwiązań, chociażby z wynajmu długoterminowego. To nie tylko oszczędność, ale też zwolnienie kierowcy z wielu obowiązków dotyczących eksploatacji pojazdu. Pojazd jest dzierżawiony na dany okres – najczęściej umowa obowiązuje od 1 do 5 lat. Chociaż to firma jest właścicielem samochodu, możemy użytkować go wedle swego uznania do swoich osobistych celów.

Opisywana forma finansowania pojazdów, pozwala nam wiele, a nawet na wynajem samochodów luksusowych zarówno dla firm, jak i dla osób indywidualnych. Klient w ogóle nie musi martwić się sprawami związanymi z utrzymaniem pojazdu, stąd otrzymujemy sporo swobody. W związku z tym, zaoszczędzony czas może zostać przeznaczony na inne ważne dla nas zadania, które wykonujemy na co dzień. My musimy zająć się wyłączne ubezpieczeniem i serwisowaniem samochodu.

Długoterminowy wynajem i jego największe udogodnienia…

Co ciekawe, forma finansowania auta jaką jest najem długoterminowy pozwala na to, aby zoptymalizować wydatki firmy. Nie każdy jest świadom, że opłata, którą uiszcza się tu każdego miesiące może zostać wliczona do kosztów uzyskania przychodu. Sprawia to, że nie musimy obawiać się, że zajdzie konieczność angażowania dodatkowego kapitału. To, jak wysoka będzie opłata zależy od dwóch głównych kwestii – od tego, na jak długo zwiążemy się umową oraz od prognozy rocznego przebiegu naszego pojazdu. Obecnie, mamy dostęp do wielu specjalistycznych kalkulatorów sieciowych, które umożliwią nam sprawne obliczenie szacunkowych kosztów takiego rozwiązania w naszym przypadku.

W ogóle nie musimy się martwić o utratę wartości samochodu, ponieważ po prostu nie jest on naszą własnością, a jedynie go dzierżawimy. Kiedy umowa dobiegnie końca, a my wyrazimy tylko taką chęć, będziemy mogli skorzystać z okazji i na preferencyjnych warunkach wykupić auto.

Długoterminowy wynajem aut to doskonałe wyjście, które daje nam możliwość korzystania z serwisowych punktów, które są najlepsze na rynku, a te będą rozmieszczone po całym kraju. Mogą oczywiście przydarzyć się awarie, które uniemożliwia nam kontynuowanie dalszej jazdy, jednak jest to sytuacji, w której mamy gwarancję tego, że zostanie dla nas przygotowane auto zastępcze.

Ogromne możliwości, jeżeli chodzi o wybór samochodu!

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych i firm to rozwiązanie, gdzie możemy spotkać się z dość zróżnicowanymi ofertami, te będą w stanie zaoferować nam bardzo szeroki wachlarz wyboru modeli pojazdów. Będą to zatem zarówno małe i kompaktowe samochody miejskie, rodzinne kombi, potężne SUVY, ale też luksusowe limuzyny, które budzą respekt i wywołują ogromne wrażenie. Może się zdarzyć, że konieczne będzie dla nas posiadania dostawczego auta, jednak i to nie powinno stanowić większego problemu. Nawet jeśli dany model nie znajduje się w ofercie, przedstawiciele firmy na pewno odnajdą taką alternatywę, która spełni nasze oczekiwania.Optymalizacja naszych firmowych wydatków to coś, co najczęściej wskazują klienci długoterminowego wynajmu samochodów. Zyskujemy nowe, lśniące auto prosto z salonu, którego utrzymanie nie kosztuje nas zbyt wiele. Wygoda i komfort tego rozwiązania są ogromne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na takie wyjście, jeżeli chodzi o finansowanie pojazdów.